КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа №14"

 

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!
Авторизация


запомнить


 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
Блог руководителя
 
Новости
17.02.2022
Сучасних школярів називають людьми нового покоління – digital native – цифрові аборигени. Вони не уявляють життя без комп’ютера, інтернету, пошукових систем, мережевих спільнот, блогів, форумів, чатів. У віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони та обмеження морально-етичного та соціального планів. Тому учні повинні якомога раніше усвідомлювати необхідність оцінки рівня безпеки інформації. Тому, ми маємо навчити здобувачив освіти критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.
16.02.2022
Сьогодні ми стали свідками особливої, значної події в нашому житті та в історії нашої держави. Згідно з Указом президента України Володимира Зеленського сьогодні, 16 лютого, встановлюється державне свято України – День єднання, яке має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Нікопольська гімназія 14 підтримала патріотичний флешмоб та активно включилася до святкових заходів. Єднаймо наші душі і серця, І помисли хай будуть в нас єдині! Бо наша Єдність - це мета Творця, Бо наша Єдність - захист України! Єднаймося у радості й біді, Єднаймося в одній дружній родині, Нас зробить єдність сильними тоді, Коли в серцях любов до Батьківщини! І ми давно обрали вже свій шлях, Це Вільна Незалежна Україна!
08.02.2022
8 лютого наше місто відзначає пам'ятну історичну дату – день звільнення Нікополя від німецьких загарбників у Великій Вітчизняній війні. Ми святкуємо цей день, як дань пам'яті про покоління людей, на долю яких випало пережити всі жахи страшної війни, отримати велику перемогу, відбудувати після військової розрухи своє місто і створити майбутньому поколінню мирне і благополучне життя.