КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа №14"

 

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!
Авторизация


запомнить


 Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
Блог руководителя
 
Новости
01.10.2021
Сьогодні, в День учителя, дозвольте оголосити ваші оцінки. Терпіння – 12, почуття гумору – 12, кмітливість і винахідливість – 12, любов до дітей – 12, здатність зберігати спокій і посміхатися навіть в той момент, коли це неможливо – 12 з плюсом! Так тримати!
14.09.2021
В рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» 14 вересня до Нікопольської гімназії#14 завітали співробітники сектору ювенальної превенції Нікопольського РУП ГУНП в Дніпропетровській області та пожежно-рятувальної служби Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області. З учнями було проведено профілактичні бесіди з питань дотримання правил безпечної поведінки в побуті та на дорозі, відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення. Представниками було продемонстровано як влаштовані службові машини поліції, оперативно-рятувального та пожежно-рятувального загонів. А також,учні нашої гімназії наприкінці минулого учбового року брали участь в марафоні#SafetyCallenge #Love30 #TrafficChallenge #0400 Команда ''Знавці ПРАВИЛ дорожнього руху'' Нікопольської гімназії#14 створили навчальний посібник з ПДР для учнів молодших класів, та були відзначені подякою.
10.09.2021
З Днем фізкультури та спорту вітаю! Спосіб здоровий життя вибираю. Раджу й тобі мати корисні звички, Пити не каву, не чай, а водичку. Спорт хай частиною стане життя, Буде щасливим тоді майбуття. Тіло і дух твої будуть здорові, Будуть чекати успіхи нові!