"НІКОПОЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №14 НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

 

News

News: 32
Oct 1, 2021

День вчителя

Сьогодні, в День учителя, дозвольте оголосити ваші оцінки. Терпіння – 12, почуття гумору – 12, кмітливість і винахідливість – 12, любов до дітей – 12, здатність зберігати спокій і посміхатися навіть в той момент, коли це неможливо – 12 з плюсом! Так тримати!
Sep 14, 2021

Місячник безпека дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

В рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» 14 вересня до Нікопольської гімназії#14 завітали співробітники сектору ювенальної превенції Нікопольського РУП ГУНП в Дніпропетровській області та пожежно-рятувальної служби Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області. З учнями було проведено профілактичні бесіди з питань дотримання правил безпечної поведінки в побуті та на дорозі, відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення. Представниками було продемонстровано як влаштовані службові машини поліції, оперативно-рятувального та пожежно-рятувального загонів. А також,учні нашої гімназії наприкінці минулого учбового року брали участь в марафоні#SafetyCallenge #Love30 #TrafficChallenge #0400 Команда ''Знавці ПРАВИЛ дорожнього руху'' Нікопольської гімназії#14 створили навчальний посібник з ПДР для учнів молодших класів, та були відзначені подякою.
Sep 10, 2021

День фізкультури і спорту

З Днем фізкультури та спорту вітаю! Спосіб здоровий життя вибираю. Раджу й тобі мати корисні звички, Пити не каву, не чай, а водичку. Спорт хай частиною стане життя, Буде щасливим тоді майбуття. Тіло і дух твої будуть здорові, Будуть чекати успіхи нові!
Apr 30, 2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі ватр "Слава Героям" 2021 Гри "Сокіл" ("Джура")(середня вікова група)

КЗ НСЗШ №14 бере участь у Всеукраїнському конкурсі ватр "Слава Героям" 2021 Гри "Сокіл" ("Джура")(середня вікова група)
Apr 26, 2021

35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС

26 квітня виповнилося 35 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. Аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Цей день поділив життя багатьох людей на “до” та “після”, залишивши по собі глибокий відбиток у пам'яті”.... Чорнобиль… закутий колючим парканом. Чорнобиль …згадаємо знову і знов. Це місце окутане темним туманом, Колись панували там ніжність й любов.
Mar 9, 2021

День народження Т.Г. Шевченко

Щороку в Україні 9 і 10 березня відзначають “Шевченківські дні”. З цієї нагоди 9 березня у «КЗ НСЗШ № 14» була проведена виховна година “Відомий і невідомий Шевченко”, присвячена дню народження Великого Кобзаря та Літературний батл «Геній Шевченко». Ці заходи сприяли вшанування пам’яті видатного поета і художника, патріота України, гідного сина українського народу Т.Г.Шевченка. ВШАНУЄМО КОБЗАРЯ!
Feb 25, 2021

150 років від дня народження Лесі Українки

КЗ ''НСЗШ №14'' Святкування 150-річчя з Дня народження Лесі Українки
Feb 21, 2021

День Рідної мови

«Мова – втілення думки. Щобагатша думка,то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її. Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови…» М.Рильський 21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. До святкування Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина КЗ «НСЗШ № 14»! Зі святом рідної мови!!!
Feb 18, 2021

Битва за Дебальцеве

18 лютого в КЗ ''НСЗШ №14'' було проведено єдину виховну годину :''Битва за Дебальцеве. Хронологія бойових подій
Feb 15, 2021

День памя'ті воїнів - інтернаціоналістів

15 лютого в КЗ "НСЗШ №14" пройшли виховні заходи до Дня пам'яті воїнів - інтернаціоналістів.